Mycie elewacji – Olsztyn

Z utęsknieniem wracamy do zleceń z okresu wakacji, podczas jesiennych dni, które najlepiej spędzić pod kocem z kubkiem gorącej herbaty :). Dziś przypominamy mycie elewacji (Olsztyn). Zaniedbana kamienica nabrała zupełnie nowego blasku i przypomnieliśmy sobie elegancję tego budynku. Zielone nacieki zostały skutecznie zlikwidowane przez myjkę wysokociśnieniową.

Wraz z końcem sierpnia zrealizowaliśmy zadanie, podczas którego musieliśmy umyć elewację wybranych budynków na jednych z olsztyńskich osiedli, a następnie ją zaimpregnować. Poniżej zdjęcia gdzie realizujemy mycie elewacji Olsztyn, a więcej informacji o usłudze znajdziesz w naszej ofercie mycia elewacji.

Jeżeli podoba Ci się nasza realizacja mycia elewacji zapraszamy do kontaktu lub do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Działam głównie w województwie Kujawsko-pomorskim, ale jak widać dobrze idzie nam również w Olsztynie czyli w województwie Warmińsko-mazurskim. Myjka wysokociśnieniowa tym razem ogarnęła elewacje całego bloku, ale z pewnością poradzi sobie z każdym wyzwaniem zaproponowanym przez naszych klientów.