NOWA USŁUGA!

Nowością w stale rozrastającym się wachlarzu naszych usług jest OZONOWANIE.

Ozon jest alotropową (tj. występowanie tego samego pierwiastka chemicznego w dwóch lub więcej odmianach znajdujących się w tym samym stanie skupienia) odmianą trójatomowego tlenu.
Ze względu na dezynfekcyjne właściwości ma on bardzo szerokie zastosowanie.

Dlatego też ozonowanie to najskuteczniejsza metoda dezynfekcji wszelkich zamkniętych pomieszczeń, która nie wymaga użycia środków bakteriobójczych. Zamiast nich jest wykorzystywany ozon będący silnym utleniającym gazem.

Dzięki profesjonalnie wykonanej usłudze mają Państwo możliwość wyeliminowania szerzenia się niebezpiecznych wirusów, co zmniejsza ryzyko zachorowania osób przebywających w danym pomieszczeniu. Ozon zapewnia również dezynfekcję przedmiotów i urządzeń znajdujących się
w pomieszczeniu.

Ministerstwo Zdrowia potwierdza 100% skuteczność zabiegu ozonowania w usuwaniu wirusów, bakterii oraz grzybów. Ozon wnika głęboko w tkaniny, wykładziny, firany i meble tapicerowane oraz służy także dezynfekcji żywności i wody co pokazuje jak bezpieczny dla ludzi jest taki proces.

Ozonowanie najlepiej sprawdza się do odkażania mieszkań, np. po przebytej kwarantannie, ponieważ usuwa z pomieszczeń mikroorganizmy, grzyby oraz pleśnie.

Za pomocą tej metody można również zdezynfekować samochody, odgrzybiając klimatyzację.

Cena za usługę ustalana jest indywidualnie po przeprowadzeniu wizji lokalnej bądź po konsultacjach telefonicznych/mailowych.

Ozonowanie to bezpieczeństwo Twoje, Twojej rodziny i Twoich pracowników oraz osób, które przebywają w pomieszczeniach przez Ciebie zarządzanych, bowiem pozwala przebywać
w środowisku wolnym od
szkodliwych drobnoustrojów.